Dobry fryzjer

Kim jest i jak wygląda jego droga zawodowa ?

Król fryzjerów i fryzjer królów

Tak mówiono o Antonim Cierplikowskim, który na świecie znany był jako Antoine

Dobry fryzjer, kto to taki i co powinien sobą reprezentować?

Praca rzemieślnika to niełatwa i wymagająca dziedzina życia zawodowego. Często korzystamy z usług różnych fachowców i wiemy jak trudno poszukać osobę o odpowiednich kwalifikacjach. Wykształcenie dobrego fryzjera to proces długotrwały, sam talent nie wystarczy. Droga od szkoły o profilu zawodowym połączona jest z dorastaniem pod skrzydłami mistrza fryzjerstwa, który musi potrafić przekazać swojemu podopiecznemu ogromna ilość wiedzy i doświadczenia. Nie jest to zatem szybka ścieżka kariery zawodowej. Dobry fryzjer zawsze będzie po części artystą kreującym swoje wizje na głowach klientek, kunszt rzemieślniczy pozwala mu na swobodne kreowanie w sposób bezpieczny dla włosów. Nie sztuką bowiem jest wykonać fryzurę, która będzie dobrze wyglądać jeden lub dwa dni i pozostawi po sobie zniszczone włosy, dlatego tak ważne jest zdobywanie doświadczenia u boku najlepszych mistrzów fryzjerstwa już od wczesnych lat nauki.

Perfekcja nie jest dziełem przypadku

Dobry fryzjer zawsze wsłuchuje się w potrzeby swojego klienta.

W naszym salonie w Poznaniu do lat staramy kształcić dobrych fryzjerów w oparciu o sprawdzone metody pedagogiczne, które sprawiają, iż nasi młodzi fryzjerzy zdają egzaminy czeladnicze z wyróżnieniami. To dopiero początek kariery zawodowej młodych fryzjerów, szlifowanie talentu trwa latami.

Najlepszy fryzjer to taki do którego chętnie wracamy latami i właśnie takich fryzjerów znajdziesz w naszym salonie fryzjerskim w Poznaniu przy ulicy Libelta 34. Czekamy na Ciebie !

W naszym poznańskim salonie zawsze:

Słuchamy klienta

Twoje zadowolenie jest dla nas priorytetem, dlatego przykładamy wiele uwagi aby dobrze zrozumieć Wasze potrzeby i pomysły na nowe fryzury.

Pokazujemy przykłady

Jak wiadomo obraz jest wart więcej niż 1000 słów, dlatego pokazujemy Wam nasze prace oraz wzorniki kolorystyczne aby zaplanować każdy szczegół.

Jesteśmy otwarci

Wiemy jak ważne jest abyście Państwo czuli się dobrze w nowej fryzurze, dlatego nasi fryzjerzy zawsze przyjmuja Państwa uwagi i propozycje.

Dzielimy się doświadczeniem

Lata pracy z najlepszymi firmami z branży kosmetyczno fryzjerskiej pozwalają nam dobrać spresonalizowane kuracje i kosmetyki idealne dla Waszych włosów.