Willa Gustawa Haasego z 1906 r.

zlokalizowana w otulinie Parku Stanisława Moniuszki - nieopodal Dzielnicy Cesarskiej w Poznaniu

Bez wątpienia, obiekt w którym działamy to wyjątkowe miejsce na mapie miasta Poznań. Salon fryzjerski jest zlokalizowany w obszernej wilii, której historia sięga początków XX wieku. Jej ówczesnym właścicielem był Gustaw Haase – przedsiębiorca z Poznania, który zlecił zaprojektowanie obiektu architektowi Hansowi Uhlowi.

Efektem końcowym pracy Uhlowa była willa jedyna w swoim rodzaju. Powstanie obiektu datuje się na rok 1906. Ta utrzymana w secesyjnym stylu rezydencja do dziś zachwyca delikatnymi, ornamentowymi dekoracjami, a jej abstrakcyjna bryła doskonale wpisuje się w charakter naszego salonu fryzjerskiego. Poznań to miasto, w którym zlokalizowanych jest wiele obiektów o bogatej tradycji, jednak willa Haasego stanowi miejsce wyjątkowe i niepowtarzalne.

Głęboko wierzymy, że czas spędzony w tym miejscu, będzie dla Państwa ciekawym doświadczeniem.

lokalizacja w centrum poznania

Znajdziesz nas na ulicy Libelta 34 w mieście Poznań. Salon fryzjerski jest zlokalizowany w otulinie Parku Stanisława Moniuszki, który obok Parku Wilsona stanowi jeden z najstarszych tego rodzaju obiektów w mieście. Tak dogodne umiejscowienie salonu sprawia, że każda odwiedzająca nas osoba poczuje się tutaj swobodnie i komfortowo. O wyjątkowości tego obiektu przekonasz się tylko podczas osobistej wizyty w Salonie Destiny.