Salon Fryzur DESTINY

elegancja w zabytkowych wnętrzach

Nasz salon fryzjerski w Poznaniu mieści się w obiekcie, który zaskakuje nie tylko na zewnątrz, ale także w środku. Wspaniały wystrój jest zasługą pracowni Atoato, która w doskonały sposób potrafiła połączyć ponad stuletnią tradycję kamienicy ze współczesnymi sposobami wykończania wnętrz.

W pomieszczeniach dominuje biała kolorystyka świetnie komponująca się z czerwoną cegłą. Takie rozwiązanie sprawia, że jest to miejsce o wyjątkowym klimacie, które sprzyja kreatywnej pracy fryzjerów.

Nie mamy wątpliwości, że niepowtarzalne wnętrze stanowi wizytówkę naszego salonu fryzjerskiego. Poznań to miasto, w którym usługi fryzjerskie prężnie się rozwijają, jednak tylko Salon Destiny może pochwalić się tak atrakcyjną lokalizacją oraz stylowym wnętrzem.

Naszym celem było spełnienie oczekiwań Klientów ceniących sobie wysoki poziom estetyki pomieszczeń.

Architecture | Combining The Old & New

Wnętrze zostało starannie wykończone, dzięki czemu uzyskało bardzo elegancki charakter. Wygodne fotele oraz przestronność wnętrza sprawiają, że nasi Klienci mogą liczyć na najwyższy poziom wygody oraz komfortu. Już po przekroczeniu progu naszego salonu daje znać o sobie przyjemny dla oka minimalizm oraz świetnie zagospodarowana przestrzeń. Uzyskano wnętrze o specyficznym klimacie, który odczuje każda osoba odwiedzająca nasz salon fryzjerski. Poznań to miejsce, w którym możesz skorzystać z naszych usług.